Час професіонала

15 Бер 2013 / 11:28 | 1 коментар | Переглядів: 2997

Час професіонала Острів

Нещодавно у приміщенні Острівської ЗОШ І- ІІІ ступенів за організаційної підтримки Тернопільського міськрайонного центру зайнятості та відділу освіти Тернопільської районної державної адміністрації відбувся профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід "Час професіонала". Мета проведення заходу - ознайомлення та поширення інформації серед учнівської молоді про світ професій актуальних на сучасному ринку праці.

У заході приймали участь п'ять команд із загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільського району, зокрема:

  • команда "Еліт" (Буцнівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів ) представляла професію "Перукар";
  • команда "Акцент" (Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька) за основу взяла професію "Листоноші";
  • команда "Гламур" з Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розповідала про професію "Стиліст";
  • команда "Україна - вишивана" (Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), презентувала професію "Вишивальниці";
  • команда "Кухарочки-паняночки" (Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) представляла професію "Кухаря".

Гра складалася із трьох конкурсів:

У першому конкурсі "Візитка" учасники представляли назви та емблеми своїх команд, які пов'язані з обраною ними професією.

Наступний етап конкурсу - "Реклама професії", в якому учасники у позитивному ракурсі презентували особливості обраних ними професій, у формі жартів, віршів, сценок, відеороликів. Учасники команди "Акцент" рекламуючи обрану ними професію листоноші, розробили та роздали усім присутнім у залі буклети "Професія листоноші". Команда "Кухарочки-паняночки" також запам'яталася присутнім, пригощаючи усіх смачними пиріжками власного приготування, таким чином рекламуючи професію "Кухаря".

У третьому конкурсі під назвою "Гімн професії" учасники популяризували обрану ними професію музичними композиціями, акцентуючи увагу на її важливості та актуальності.

Виступи учасників об'єктивно оцінювало за п'ятибальною шкалою компетентне журі. Учасники гри проявляли креативність, оригінальність, не залишаючи байдужим жодного глядача.

Впродовж заходу, паузи між конкурсами заповнювали музичні композиції у виконанні учнів Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Зокрема, учениці 4 класу порадували гостей та учасників заходу музичною композицією "Даруй добро", Кикіш Маряна та Івашків Катерина - "Дякую за це життя", а Борохівська Олена виконала пісню "На зустріч долі". Веселі дівчата Кринична Тамара і Бідун Інна подарували гарний настрій гумористично-розважальною сценкою.

За результатами конкурсів перше місце посіла команда "Акцент" (Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька), друге - команда "Гламур" з Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, третє - команда "Україна - вишивана" (Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), четверте місце розділили між собою команди "Еліт" з Буцнівської ЗОШ та "Кухарочки-паняночки" з Довжанки.

Конкурсанти хвилювались, але за допомогою власної творчості та старанності випромінювали тепло і позитив, заряджаючи хорошим настроєм глядачів у залі. Тому усі учасники отримали заохочувальні подарунки та грамоти за участь у профорієнтаційному змагально-мотиваційному заході "Час професіонала".

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗ
І.Лісовська

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.