Абоненти МТС відправили біля семи мільйонів гривень на підтримку української армії

24 Бер 2014 / 15:22 | Переглядів: 1567

гроші1

Київ, Україна - Оператор мобільного зв'язку "МТС Україна", 100%-ва дочірня компанія ВАТ "Мобільні ТелеСистеми", провідного телекомунікаційного оператора в країнах СНД, Генеральний партнер Олімпійської збірної України, оголошує регіональну статистику та проміжні результати благодійної акції на підтримку Збройних Сил України.

Починаючи з 13 березня, всі абоненти "МТС Україна" отримали можливість допомогти Збройним Силам України, відправивши SMS або зателефонувавши на короткий номер 565. Вартість SMS і дзвінка складає 5 гривень.

Станом на 24 березня 2014 р. абоненти "МТС Україна" перерахували 6 752 840 гривень на матеріально-технічне забезпечення української армії. Ініціатива зі збору коштів за допомогою номера 565 користується великою популярністю серед абонентів у всіх регіонах України. Найактивніше відправляли кошти абоненти МТС у центральній Україні, велика кількість абонентів на Півночі, Заході та Південному Сході України також підтримала українську армію. Географія зібраних абонентами МТС коштів виглядає наступним чином:

• 27% Центр: Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська, Рівненська, Хмельницька області;
• 20% Південний Схід України: Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська, Одеська області;
• 20% Північ: Полтавська, Сумська, Харківська, Чернігівська області;
• 19% Захід: Івано-Франківська, Волинська, Тернопільська, Ужгородська, Львівська, Чернівецька області;
• 12% Дніпровський регіон: Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська області;
• 2% Крим.

Нагадаємо, що благодійна акція була започаткована з ініціативи Міністерства Оборони України для матеріально-технічної та медичної допомоги Збройним Силам України. Всі витрати, пов'язані з технічним обслуговуванням акції, компанія "МТС Україна" взяла на себе.

Короткий номер 565 буде відкрито до 3 квітня включно.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.