Українська армія змінить форму до середини 2013 року

31 Жов 2012 / 08:07 | Переглядів: 2659

артилеристи тернополя

"Цього року розроблено нову форму одягу для військовослужбовців - польове обмундирування з відповідним екіпіруванням", - повідомив 30 жовтня 2012 року перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За його словами, закуплено і перевірено на практиці перші 60 комплектів форми. Під час комплексу навчань "Перспектива-2012" їх було апробовано у різних умовах та при різних навантаженнях. Вже до середини наступного року форму одягу нового зразка матимуть всі підрозділи Сил спеціальних операцій.

"Вона краще пристосована до польових умов і ведення бойових дій, має чудові характеристики тепловіддачі, більший термін експлуатації, не пропускає бруд та вологу, - зауважив віце-адмірал Ігор Кабаненко. - Відповідно до світових тенденцій, вона пошита пошарово, не має елементів, які обмежують рух".

За словами першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, в обмундируванні продумане розташування кишень та кріплень для зручного носіння боєприпасів і озброєння, а також відповідного спорядження, у тому числі перспективного: оптикоелектроннихсистем та систем зв'язку, GPS-навігації тощо.

Також цього року створено та вже закуплено нові комбінезони і обмундирування для льотного складу Повітряних Сил, які пройшли відповідні випробування. І робота у цьому напрямі не припиняється.

"Стосовно повсякденної форми одягу, цього року вдалося зробити її повністю "вітчизняною": і тканини, і відповідні технології - українські, - резюмував перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Джерело: Вголос

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.