До уваги абітурієнтів 2015 року

10 Гру 2014 / 07:41 | Переглядів: 2893

сбу служба безпеки України таблиця

Управлінням Служби безпеки України в Тернопільській області розпочато підбір кандидатів на денну форму навчання в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ) за напрямами підготовки "Державна безпека" (для юнаків), "Філологія" (для дівчат) та Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" (м. Харків) за напрямом підготовки "Правознавство".

На навчання приймаються громадяни України, які відповідають вимогам до проходження військової служби за контрактом курсантами Академії та ІПЮК, що встановлені законодавством України, нормативно-правовими актами Служби безпеки України, віком від 17 до 22 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання. Громадяни, які виявили бажання взяти в 2015 році участь у конкурсному відборі для зарахування на навчання за вищевказаними програмами підготовки офіцерів, звертаються із письмовою заявою на ім'я Голови Служби безпеки України до підрозділів кадрового забезпечення регіональних органів, за місцем свого проживання, навчання, роботи або військової служби.

Громадяни, які зараховані на навчання за програмами підготовки офіцерів, одночасно приймаються на військову службу та призначаються на посади курсантів.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати ознайомившись з Правилами прийому Національної академії Служби безпеки України, які розміщено на веб-сайті Служби безпеки України за адресою: www.sbu.gov.ua та Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" за адресою:

http://jur-academy.kharkov.ua
Контактні телефони приймальної комісії Національної Академії Служби безпеки України : (044) 527-76-24.
За довідками звертатись до відділу кадрового забезпечення Управління СБ України у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль,
проспект С.Бандери, буд. 21, тел. (0352) 52-45-42, (0352) 27-93-74.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.