Заяву про перехід на спрощену систему необхідно подати до 14 березня

06 Бер 2014 / 14:47 | Переглядів: 1084

журналіст ручка папір

Відповідно до ст.298 Податкового кодексу суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Отже, 14 березня 2014 р. - останній день подачі заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування суб'єктами господарювання з II кварталу 2014 року.

Такий перехід може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб'єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в статтею 291 Податкового кодексу України.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.