Яндекс з'ясував, як тернопільці готувалися до Першого вересня

04 Вер 2014 / 17:24 | Переглядів: 2171

яндекс

Інтерес до Першого дзвоника серед українських користувачів Яндекса виник ще на початку серпня і за місяць виріс у 6 разів. А за останній тиждень літа вони задали понад 40 тисяч запитів*, так чи інакше пов'язаних із Днем знань. Крім того, в цей період інтерес до теми був настільки сильним, що вона потрапила у топ-5 пошукових тем** в Яндексі. Зокрема, різко зросла цікавість до першого уроку в українських школах під назвою “Україна - єдина країна”.

Здебільшого і тернопільці, і решта українців шукали, як вбратися — [який костюм вибрати в університет на 1 вересня] — і яку розважальну програму підготувати на шкільну лінійку — [патріотична ідея на перше вересня], [вірші до першого вересня]. Також вони завбачливо цікавилися прогнозом погоди на цей день.

Цього року багато запитів про 1 Вересня були пов'язані з тим, як проходитиме День знань у школах в зоні АТО. Користувачі Яндекса з Тернополя та області цікавилися, [чи підуть діти в школу 1 вересня 2014 у донецьку], [чи почнеться навчальний рік 1 вересня в луганську].

Топ-10 пошукових інтересів українських користувачів Яндекса про 1 Вересня:

1. Сценарій, пісні, вірші, музика, танці
2. Зачіски, макіяж, манікюр
3. Перший урок
4. Привітання та подарунки
5. Погода
6. Оформлення залу
7. Одяг
8. Товари
9. АТО
10. Кулінарія

Що ще питали мешканці Тернопільщини про Перший дзвоник у Яндекса:

[дзвінок перший дзвінок останній]
[слова першої вчительки на першому вересні]
[як зробити причоску на перше вересня]
[що треба купляти до 1 вересня]
[вироби з шариків до 1 вересня тернопіль]
[привітання зі святом 1 вересня від батьків]

* Враховано запити, у яких трапляються різні форми слів “перший” (або “1”) і “вересень” українською та російською мовами.
** Пошукова тема — низка запитів певної тематики, які почали задавати набагато частіше, аніж зазвичай.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.