Яндекс з'ясував, як випускники із Західної України готувалися до іспитів і ЗНО

26 Чер 2013 / 15:21 | Переглядів: 3018

яндекс

Із початку року українські користувачі задали Яндексу понад півмільйона запитів про іспити та зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). У червні сплеск інтересу до теми ЗНО був настільки сильним, що вона кілька тижнів поспіль трималася серед найпопулярніших тем пошукових запитів до Яндекса.

Якщо напередодні офіційного старту зовнішнього тестування одним із найпопулярніших запитів на цю тему був [онлайн тестування зно], то в розпал оцінювання його обігнали [таблиця переведення балів зно] та [як дізнатися результати зно]. Також серед популярних запитів про ЗНО - [як скласти зно якщо нічого не знаєш].

Що найчастіше шукали про ЗНО:

онлайн-тести та підготовка до іспітуперсональна сторінка учасникареєстрація на іспитвідповідірезультати

Зовнішнє незалежне оцінювання проводилося з 11 предметів - обов'язкових і на вибір. Найчастіше випускники задавали запити про українську мову та літературу - їх було понад чверть від усіх запитів із зазначенням предмета. Шукали [список літератури на зно 2013 з української літератури], [відповіді на зно з української мови] та [шпори укрмова зно 2013]. На другому і третьому місцях серед предметів - хімія та біологія відповідно.

Крім ЗНО, школярі та студенти з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей турбувались і про інші іспити. Одні підійшли до питання ґрунтовно - [як підготуватися до іспиту за рік], а деякі спохватилися в останній день - [як вивчити все до іспиту за одну ніч]. Старанно робили шпаргалки та ще старанніше шукали в Яндексі, куди їх сховати та як потім із них списати - [у меня завтро зно как можно заховать шпоргалки что бы их не увидели учителя]. А ще багато молились і дотримувались обрядів - [кому поставити свічку щоб вдало скласти іспит].

Що ще запитували мешканці Західної України про ЗНО та іспити в Яндекса:

[як незамітно списати екзамен] - Львів

[де заховати шпаргалки на екзамен дівчині] - Львів

[у мене в класі мало дітей і я не знаю як списати на дпа] - Львів

[поки не було екзаменів було пофіг] - Луцьк

[чи надається додаткова відпустка батькам на вступні іспити дітей] - Луцьк

[як списати на зно 2013] - Рівне

[як вивчить екзамена скоро] - Рівне

[як здати зно без підготовки] - Тернопіль

[нафарбую нігті рожевим кольором, одягну шпильки та піду на іспит] - Тернопіль

[як здати екзамен у пітюлича] - Ужгород

[замовляння для складання іспитів] - Ужгород

[не мити голову перед іспитом] - Івано-Франківськ

[як підготуватися до зно за 1 день] - Хмельницький

[зно 2013 чи можна списати] - Чернівці

--
Компанія "Яндекс.Україна"
Прес-служба
Наталія Журавльова

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.