Тернопільським школярам Яндекс допомагає готуватися до ЗНО

27 Лис 2013 / 17:09 | Переглядів: 2143

яндекс

Нещодавно Яндекс впровадив у життя сервіс для школярів України — zno.yandex.ua. З його допомогою старшокласники Тернопільської області та інших регіонів країни можуть перевірити свої знання та потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням.

Онлайн-тести на Яндексі можна проходити у будь-який зручний час, не виходячи з дому, українською та російською мовами. Завдання взято з офіційних варіантів ЗНО, підготовлених Українським центром оцінювання якості освіти у 2010-2013 роках. На сервісі представлено всі предмети, з яких проводиться тестування.

Виконавши будь-який із варіантів, користувач отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань виконано правильно, у яких питаннях було допущено помилки і скільки балів ви набрали би на офіційному тесті.

Окрім того, на zno.yandex.ua є розділ "Мої учні", який допоможе вчителям організувати підготовку до ЗНО у своєму класі. Педагог може переглянути результати всіх учнів, проаналізувавши їхні помилки. Тренувальні тести можна давати як у вигляді домашніх завдань, так і просто на уроках у комп'ютерному класі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.