Проект ZIK-СТРІМ розпочав прямі трансляції зі всієї Західної України

05 Вер 2014 / 12:34 | 4 коментарі | Переглядів: 2720

Онлайн камера

Проект ZIK-СТРІМ на сайті ZIK.UA із вересня працюватиме в режимі нон-стоп найцікавіших подій. З цією метою створено мережу власкорів-стрімерів на всій території Західної України із подальшим долученням східних і південних областей та центру країни. Кількість стрімів становитиме до десяти прямих трансляцій щодня.

Саме стрім-трансляції - як найсучаснiший спосіб оперативної передачі інформації - стають основою роботи репортерів ZIKу. Зі слів генерального директора медіа-холдингу ZIK Дмитра Добродомова, "прямі трансляції - це довіра глядача. Відео "наживо" - завжди правдиве, там неможлива цензура, монтування картинки".

Перші онлайн-стріми на ZIK.UA стартували навесні й охопили Львівщину і Київ. Було придбано спеціальне обладнання LiveU для мобільної організації прямих увімкнень, що дало змогу зробити відвідувачів сайту свідками подій у реальному часі - "вже і тут". Проект розпочинався з однієї-двох трансляцій щодня. Впродовж літа цей показник зріс до чотирьох-п'яти стрімів.

"Ми проводили стріми і водночас вчилися робити це правильно та якісно, адже організація таких трансляцій була для нас новою справою, - розповідає керівник відділу ZIK-СТРІМ Павло Бук. - Але вже 25 травня на всій території України - від заходу і до сходу - під час багатогодинного проекту "Вибори Президента. EкSTREAM Марафон" одночасно працювали 30 знімальних груп ZIKу. Тоді ми провели понад 200 стрімів. Це була серйозна перевірка наших можливостей. Такий екстремальний досвід дає нам змогу сьогодні розпочинати роботу ZIK-СТРІМу в режимі нон-стоп".

Наразі стріми транслюють на сайті ZIK.UA, але, як обіцяє Дмитро Добродомов, незабаром вони "вриватимуться" в ефір телеканалу "в будь-який момент за принципом висвітлення події "вже і тут", незважаючи на те, йтиме художній фільм чи програма".

"Стрім-трансляції - це наскрізний проект усього телеканалу, плануємо створювати ефект брейк-ньюзів, - ділиться планами гендиректор ZIKу. - За певною технологією - правильною і зрозумілою для глядача - відбуватиметься переривання сітки мовлення для виходу на стрім-трансляцію із важливої чи просто яскравої події".

Нині проект ZIK-СТРІМ уже охоплює увесь захід країни і Київ. Надалі головне завдання каналу - розширити географію трансляцій на всю Україну і дати глядачеві розуміння, що саме на телеканалі ZIK він зможе першим побачити всі головні події в режимі онлайн.

Найцікавіші моменти зі стрім-трансляцій щобудня демонструються у спеціальному дайджесті після програми новин "Огляд дня", що виходить о 21:00.

Прес-служба телеканалу ZIK

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.