У прокуратурі кажуть, що Тернопільські ЗМІ поширюють неправдиву інформацію

17 Лют 2014 / 18:08 | Переглядів: 1908

прокуратура

Інформація, що з'явилась сьогодні на окремих Інтернет-сайтах щодо звільнення затриманих протестувальників із Тернопільського СІЗО на підставі Закону "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" не відповідає дійсності, оскільки стосовно жодної особи в рамках кримінальних проваджень щодо січневих подій така міра запобіжного заходу як тримання під вартою не застосовувалась.

Натомість, нагадуємо, що в провадженні слідчих УМВС України в Тернопільській області перебуває 6 кримінальних проваджень, які підлягають закриттю на підставі введеного в дію 17 лютого 2014 року Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".
Відповідні процесуальні рішення будуть прийняті у найкоротший термін.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.