Ми руйнуємо себе щодня

23 Тра 2013 / 11:03 | Переглядів: 1128

сидіння

Більшість людей вважають, що паління - це найгірше, що вони можуть завдати свому здоров'ю. Але насправді є річ набагато страшніша і небезпечніша. Це - сидіння.

Чим більше часу людина сидить, тим більше скорочується її життя. Тривале сидіння може привести до раку, ожиріння, цукрового діабету другого типу, серцево-судинних захворювань і передчасної смерті.

Дослідження Американського товариства раку довело, що жінки, які сидять шість годин на день, мають на 37 відсотків більше шансів померти раніше. Сидіння негативно впливає на рівень цукру в крові, тригліцериди, холестерин, артеріальний тиск і рівень гормону "апетиту" лептину. Воно також саботує лімфатичну систему, яка допомагає організму захищатися від інфекцій. Сидіння упродовж п'яти або шести годин в день, навіть якщо при цьому людина проводить щодня в тренажерному залі 1 годину, є еквівалентом викурювання пачки сигарет.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.