Команда weua.info з гордістю і вдячністю до кожного хто заходить на наш ресурс повідомляє

28 Жов 2014 / 18:06 | Переглядів: 1240

weua

Перший етап створення незалежної всеукраїнської соціальної мережі завершений, версія 1.0 увійшла до своєї проектної потужності і прийняла до своїх лав більше 200 тис. користувачів за перші тижні роботи.

Визначені життєво важливі функції, які наша команда просто зобов'язана впровадити найближчим часом:
- Мобільний додаток до соціальної мережі "Я живий" для оперативного сповіщення родичів про місцезнаходження та останню на поточний час натиснену кнопку сповіщення, що все добре.
- Окремі заходи для захисту інформації і персональних даних в умовах війни.
- Організація звичних для колишніх користувачів Вконтакті чи Однокласники: прослуховування музики, перегляд відео та іншого медіа контенту на принципах законності у використанні авторських прав.
- Організація патріотичного інтернет-радіо.
- Організація правдивого інформаційного каналу.
- Запуск мобільної версії мережі.
- Швидкий перехід із вконтакто-подібної версії 1.0 на версію 2.0 - чистий український продукт, приємний в користуванні кожному українцеві і не тільки.

Для швидкої реалізації перерахованих планів ми оголосили акцію - стань частинкою weua.info - підтримай першу українську соціальну мережу і отримай один із запропонованих сертифікатів. Стань спонсором або почесним акціонером weua.info.

Зафіксуй свою участь в інформаційній війні на правильній стороні - на стороні світу! Стороні добра!

Розмісти сертифікат серед свідчень своїх досягнень. Ваші діти й онуки дивлячись на нього будуть гордиться Вами так само, як і Ви гордилися своїми предками дивлячись на їхні бойові та трудовi нагороди.

Деталі: https://weua.info/report.php
Я вірю що у нас вийде збудувати нову Україну, я вірю що ми подолаємо всі труднощі. Слава Україні.
Посилання на відео: http://youtu.be/-Awv6uzI1V4

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.