Перевагами електронного звітування скористалися 99 відсотків платників ПДВ

17 Лип 2013 / 17:11 | Переглядів: 2057

інтернет трафік

Саме стільки суб'єктів господарювання, які є платниками податку на додану вартість, подали звітність до Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області в електронному вигляді за червень цього року. Загалом за травень електронкою прозвітували майже 90 платників, що перебувають на обліку в інспекції. Для цього органи Міндоходів видають безкоштовні ключі електронного цифрового підпису, які дають змогу звітувати в режимі он-лайн ще й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс „iFinZvit”.

Протягом червня цього року укладено 200 договорів про визнання електронних звітних документів, з них 68 - із юридичними особами, 80 - з приватними підприємцями та 52 - з громадянами.

Варто зауважити, що подання звітності в електронному вигляді має ряд переваг перед паперовим. Зокрема, звітуючи електронкою, платники економлять свій час та власні кошти для придбання бланків, крім того, подана через мережу Інтернет звітність не потребує дублювання на паперових носіях. Таким платникам, також, гарантується автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, конфіденційність інформації тощо.

Принагідно нагадуємо, що для того, аби отримати безкоштовні електронні ключі необхідно звернутися у відділ реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Тернопільській області за адресою: м.Тернопіль, вул. Білецька, 1, кім. 122, контактний тел. (0352) 23-53-61.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.