Кохання — найкращі ліки від старості

27 Кві 2012 / 08:06 | 1 коментар | Переглядів: 5106

Пожилі і кохання

Весна - пора кохання. Вона пробуджує світлі почуття, приємні емоції, гарний настрій, передчуття щастя навіть тоді, коли на вашому життєвому календарі осінь. Вчені доводять, що любов - найкращі ліки від старості.

Кохання підвищує опірність організму перед хворобами, позитивно позначається на загальній тривалості життя. Ніжність, інтимні контакти супроводжуються в організмі потужними біохімічними процесами, які сприяють регенерації і відновленню клітин.

Спеціальні дослідження свідчать, що люди, які двічі на тиждень займаються коханням, виглядають на чотирнадцять років молодшими, ніж за віком. Справа в тому, що любовні ігри сприяють виробленню в організмі гормону ендорфіну, який ще називають гормоном щастя. Він зміцнює імунну систему. До того ж, під час статевого акту організм продукує кортизон і адреналін, які стимулюють посилення обміну речовин, змушують всі органи і системи працювати в особливому режимі. Внаслідок цього людина мобілізує свої досі не задіяні енергетичні ресурси.

Звичайно, вік позначається на сексуальних можливостях людини. Але якщо ви справді почуваєте себе половинками одного цілого, щиро турбуєтесь одне про одного, з розумінням ставитесь до тимчасових проблем, які виникають у всіх пар, то осінь життя весни не зіпсує.

Жінки повинні пам'ятати про те, що й чоловіки переживають критичні періоди. Можливо, ви зауважували, що кожного місяця чоловік у певні дні відчуває нездужання, у нього псується характер, він втрачає інтерес до сексу. Вчені стверджують, що і у сильної половини людства виникають симптоми "критичних" днів. Відомо, що у десяти-п'ятнадцяти відсотків чоловіків після 50 років наступають ознаки патологічного клімаксу (підвищена дратівливість, втомлюваність, депресія). У цей час дуже важливо проявляти у стосунках терпіння, чуйність, розуміння.

Трапляються й протилежні випадки. Досить часто чоловіки, яким за п'ятдесят, намагаються вийти з кризи в інший спосіб: знаходять значно молодших подруг. Медики стверджують, що в таких випадках старість наздоганяє їх значно швидше.

Доведено також, що сексуальне довголіття частіше притаманне людям з високим рівнем інтелекту. Структури мозку тісно зв'язані з гормональними центрами. Якщо мозок активно працює, поліпшується кровообіг, до нього надходить більше кисню, а отже, центри, які керують судинами, гормонами, емоціями, функціонують краще.

Американські вчені встановили, що одружені люди, в середньому, живуть на п'ять років довше, аніж холостяки. А розлучені чоловіки втричі частіше звертаються до лікарів.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.