Діє електронний кабінет платника податків

26 Бер 2014 / 09:57 | Переглядів: 1604

Гроші

Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів можуть подавати до органів доходів і зборів звітність (за винятком звітів з ЄСВ) в електронному вигляді за допомогою сервісу "Електронний кабінет платника податків", який надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів доходів і зборів України електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів.

Консультацію з питань використання сервісу "Електронний кабінет платника податків" можна отримати за тел. (044) 323-01-11, (067) 555-01-11, (066) 555-01-11.

У випадку виявлення збоїв у роботі сервісу "Електронний кабінет платника податків" заявник може отримати консультацію надіславши повідомлення на ел. адресу: kpp_support@minrd.gov.ua.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Тернопільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.