«Четверта влада» запрошує журналістів на практику розслідувань: залишилося 5 місць

22 Січ 2015 / 15:31 | Переглядів: 1878

журналіст ручка папір

Інформаційно-аналітичний портал "Четверта влада" (ІА "Рівненське агентство журналістських розслідувань") запрошує журналістів з усіх областей України, окрім Рівненської, на практику з проведення журналістських розслідувань.

Суть практики - протягом тижня провести журналістське розслідування під керівництвом редакторів порталу. А потім спробувати за подібною схемою провести розслідування у себе вдома - з консультаціями редакторів порталу.

Тривалість практики - один тиждень. Розслідування проводитимуть одночасно двоє практикантів. Спочатку разом з редакторами складається план розслідування, який виконується протягом тижня.

Добові, кошти за проїзд, проживання - за рахунок МГО "Рівненський прес-клуб".

Проект триває до березня 2015 року включно. Учасники практики відбиратимуться шляхом конкурсу. Залишилося 5 місць.

Обов'язковою умовою для участі в практиці є висока вмотивованість займатися розслідувальною журналістикою та наявність хоча б невеликого досвіду роботи в журналістиці і опублікованих матеріалів (це можуть бути новини, інтерв'ю, репортажі тощо).

Своє резюме з лінками (чи копіями) на 3 найкращі, на вашу думку, ваші публікації, просимо надсилати на e-mail presklub@gmail.com ( з позначкою в темі Практика журналістських розслідувань). Якщо ми вам не відповіли протягом 5 днів, зв'яжіться з нами за телефонами, які знайдете на сайті 4vlada.com

Обов'язково зазначайте, в якому місяці ви готові пройти практику.

Проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників проекту не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.