Започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості

14 Чер 2013 / 10:15 | Переглядів: 2012

підприємець

Для популяризації одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності з початку року Тернопільським міськрайонним центром зайнятості проводиться інформаційно - роз'яснювальна робота серед населення, щодо можливості започаткування власної справи за сприянням служби зайнятості. За січень - травень 2013 року проведений 21 інформаційний семінар на тему "Як започаткувати власний бізнес" з орієнтації на підприємницьку діяльність, в яких взяли участь 124чол. З початку 2013 року 27 тернополян отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 8 жінок, 18 чол. з числа молоді віком до 35 років. Середній розмір виплаченої допомоги для організації підприємницької діяльності склав 8550,0 грн.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.