Із безробітних – у підприємці

31 Тра 2013 / 08:16 | Переглядів: 2301

зайнятість круглий стіл

Державна служба зайнятості серед інших послуг сприяє безробітним у започаткуванні власної справи.Це є однією з можливостей розв'язати проблему безробіття та можливість створення нових робочих місць.

Безробітним, яким виповнилося 18 років, та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їх бажанням, допомога по безробіттю може виплачуватись одноразово для організації підприємницької діяльності.

Перше знайомство з можливостями організації власної справи незайняті особи розпочинають на інформаційних семінарах "Як розпочати свій бізнес". На цих заходах безробітні мають можливість отримати інформацію з питань самозайнятості, рекомендації щодо вибору вдалого напрямку діяльності. З початку 2013 року у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості було проведено 21 інформаційних семінарів "Як розпочати свій бізнес", у яких взяли участь 161 особа.

Варто зазначити, що сфери майбутнньої підприємницької діяльності дуже різноманітні, а саме: торгівля промисловими та продовольчими товарами, виробництво запчастин до велосипедів, бухгалтерські, юридичні та транспортні послуги, вирощування грибів, надання інформаційно-консультаційних послуг тощо.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням Грицаєнко А.Г.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.