З нового року зміняться критерії автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ

12 Січ 2015 / 16:40 | Переглядів: 1555

гроші1

Звертаємо вашу увагу, що Наказом Міністерства фінансів України від 14.11.14 р. № 1128, затверджено новий Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, зокрема:

  • відсутність судових процедур банкрутства;
  • підтвердження в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відомостей щодо платника ПДВ, відсутність рішень про його виділення чи припинення, дійсність його установчих документів;
  • наявність необоротних активів, залишкова вартість яких на звітну дату за даними податкового обліку в 3 рази перевищує суму ПДВ, заявлену до відшкодування, а також здійснення протягом останніх 12 календарних місяців або експорту в обсязі не менше 40 % від загального обсягу поставок, або інвестиції в необоротні активи у розмірах не менше ніж 3 млн. грн.;
  • відсутність податкового боргу на 1-ше число другого за звітним періодом місяця;
  • для великих платників - відсутність збитків за підсумками останнього звітного року.

Після граничного терміну подання декларації з ПДВ орган ДФС України протягом 15 календарних днів визначатиме відповідність платника ПДВ зазначеним критеріям. Якщо платник ПДВ не матиме права на автоматичне відшкодування, територіальний орган ДФС надішле йому повідомлення про невідповідність критеріям з наданням пояснень і розрахунків.

Вказані зміни наберуть чинності з 01.01.2015 року.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.