У Заліщицькому житлово-комунальному підприємстві виявлено втрат на суму понад 110 тис. гривень

05 Вер 2014 / 07:54 | Переглядів: 1298

Гроші

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції у Тернопільській області - Чортківської міжрайонної держфінінспекції - під час ревізії Заліщицького житлово-комунального підприємства виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 110 тис. гривень.

Так, підприємство втратило більше 43 тис. грн. через непроведення претензійно-позовної роботи з боржниками щодо виконання ними договірних зобов'язань. Окрім того, міський бюджет недоотримав доходів на 15 тис. грн. внаслідок недотримання Заліщицьким ЖКП рішення міської ради щодо спрямування до бюджету частини отриманої орендної плати.

Також з порушенням законодавства використано кошти, виділені з міського бюджету на проведення робіт по капітальному ремонту вулиць та благоустрій м. Заліщики, що призвело до зайвих витрат на суму понад 50 тис. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Заліщицького району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.