Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Великобережецькій сільській раді

26 Лют 2013 / 12:01 | Переглядів: 1777

Гроші

Тернопільські фінансові інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Великобережецької сільської ради.

і виявили порушення, що призвели до втрат 118 тис. грн.

Найбільш суттєве порушення стосується використання земельних ділянокбез укладання договорів оренди. Внаслідок безоплатного використання земель, місцевими бюджетами недоотримано коштів на загальну суму майже 99 тис.гривень.

Також місцевим бюджетом недоотримано орендної плати по укладених договорах оренди, від суб'єктів господарювання на загальну суму майже 7 тис. грн., внаслідок не виконання орендарями умов договорів.

Зокрема інспекторами виявлено заниження розміру площ приміщень які здані в оренду. Внаслідок допущеного порушення місцевому бюджету завдано матеріальної шкоди більше 1 тис. гривень.

Також інспекторами було виявлено завищення вартості робіт автотранспорту. Внаслідок допущеного порушення місцевим бюджетам завдано матеріальної шкоди на суму більше 8 тис. гривень.

Проведеною під час ревізії інвентаризацією у дошкільному навчальному закладі встановлено нестачу продуктів харчування на загальну суму більше 1 тис. гривень.

За допущені порушення, притягнуто до адміністративної відповідальності двох осіб, ініційовано застосування фінансової санкції щодо зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.