У Тернополі для "Фабрики піци" шукали працівників

18 Вер 2018 / 07:16 | Переглядів: 47324

Піцийолло

Представники ТОВ "Тер-Пінгвін" та ФОП Маді Мосаб Юсеф мали гарну нагоду підібрати необхідний персонал під час міні-ярмарку вакансій у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

ТОВ "Тер-Пінгвін" пропонувало роботу кухаря з приготування піци, офіціанта, водія-екпедитора в новому стильному молодіжному закладі "Фабрика піци".

А приватному підприємцю Маді Мосаб Юсеф потрібні були на роботу кухарі з приготування паніні, сендвічів і т.п. Для осіб без досвіду роботи можливе проходження стажування на робочому місці в кіосках у центрі м. Тернопіль.

Для фабрики піци шукали працвників

Безробітні ознайомилися з наявними вакансіями та специфікою діяльності роботодавців, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам, отримали запрошення відвідати підприємства, де безпосередньо на робочих місцях з'ясувати питання щодо працевлаштування.

Завідувач сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ

Тихович О. Д., тел. 0352 23-51-46

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.