Через дії уряду не всі малозабезпечені тернополяни зможуть отримати пільгові рецепти

04 Сер 2015 / 14:57 | Переглядів: 2484

ліки

За новою постановою, право на отримання безкоштовних пільгових рецептів будуть мати тільки ті тернополяни, в яких розмір сукупного доходу за попередні 6 місяців не будуть перевищувати величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Відповідне рішення прийняли в уряді.

Як розповів очільник міста Сергій Надал, право на податкову соціальну пільгу сьогодні дається в межах 1650-1700 грн. Тобто якщо пенсіонер отримує на руки 1750 гривень пенсії, то він вже не має права на отримання цих безкоштовних рецептів.

-Люди, які мали певні хвороби, раніше завжди отримували безкоштовні рецепти на отрмання ліків. Тепер багато хто такі рецепти не може отримувати через зміни уряду. Вважаю, що таке рішення є неправильним, оскільки ціни на ліки виросли, а пенсії у населення не підняли, - зазначив Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.