У Скала-Подільській пожежне депо віддають в оренду

20 Чер 2014 / 10:07 | Переглядів: 1894

оренда договір нерухомість

Два об'єкти держмайна має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області. Максимально можливий термін оренди обох - 2 роки 11 місяців.
У Скала-Подільській Борщівського району це будівля пожежного депо загальною площею 193,6 кв.м на вул. Грушевського, 51, балансоутримувачем якої є 8-ма державна пожежно-рятувальна частина Управління держслужби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Мета використання - зберігання та реалізація автозапчастин (магазин-склад).

У Бережанах - частина першого поверху загальною площею 8,20 кв.м адмінбудинку на вул. Руській, 2, балансоутримувачем якого є Головне управління статистики в Тернопільській області. Мета використання - розміщення офісу.

Заяви про оренду приймаються до 3 липня 2014 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.