У райвідділах УМВСУ можна розмістити офіси

17 Жов 2014 / 10:38 | Переглядів: 1958

офіс меблі стіл

Два об'єкти державного майна для розміщення офісних приміщень має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області.

У Тернополі (вул. Степова, 45) це частина адміністративної будівлі (підвал) загальною площею 15,8 кв.м, балансоутримувачем якої є Тернопільський райвідділ УМВС України в області. Максимально можливий термін оренди - 2 роки 11 місяців.

У Підволочиську (вул. Д. Галицького, 112) - частина нежитлового приміщення загальною площею 23,4 кв.м адмінбудівлі, балансоутримувачем якої є Підволочиський райвідділ УМВС України в області. Максимально можливий термін оренди - 2 роки.

Заяви про оренду приймаються до 29 жовтня 2014 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.