Управління статистики здає в оренду приміщення

02 Лют 2015 / 14:44 | Переглядів: 1608

офіс меблі стіл

Три об'єкти державного майна, балансоутримувачем яких є Головне управління статистики в області, має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області. Максимально можливий термін оренди усіх - 2 роки 11 місяців. Мета використання - розміщення офісних приміщень.

У Бережанах (вул. Руська, 2) це два нежитлові приміщення загальною площею 8,1 кв.м та 11,1 кв.м на першому поверсі адміністративного будинку відділу статистики у Бережанському районі.

У Теребовлі (вул. С.Наливайка, 4) - частина нежитлової будівлі загальною площею 26,3 кв.м.

Заяви про оренду приймаються до 10 лютого 2015 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.