Інформує РВ ФДМУ по Тернопільській області

05 Лип 2014 / 09:36 | Переглядів: 2070

оренда договір нерухомість

Частину нежитлових приміщень першого поверху вокзалу станції Тернопіль, загальною площею 43,8 кв.м, що знаходяться за адресою: м.Тернополі, майдан Привокзальний,1, має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області. Балансоутримувачем цього державного об'єкта є відокремлений підрозділ "Вокзал станції Тернопіль" ДТГО "Львівська залізниця". Мета використання -розміщення торгівельного об'єкта з продажу продовольчих товарів. Максимально можливий термін оренди -1 рік.

Заяви про оренду приймаються до 16 липня 2014 року включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.