У кременецькому районі відбувся День конкуренції

27 Сер 2013 / 10:26 | Переглядів: 1841

антимонопольний комітет лого

22 серпня 2013 року у Кременецькому районі відбувся День відкритих дверей з питань захисту конкуренції.

Захід відбувся під головуванням Голови Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Курницького Івана Івановича за участю Голови Кременецької районної державної адміністрації Фецовича Юрія Романовича, представників органів влади, місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості.

Під час заходу Курницький І.І. поінформував про повноваження органів Антимонопольного комітету України та їх завдання, про порядок звернення до органів Комітету та підкреслив, що вся діяльність територіального відділення направлена на захист інтересів споживачів та розвиток конкуренції.

У ході засідання громадськості було презентовано звіт територіального відділення за І півріччя 2013 року, а також акцентовано увагу присутніх на вжитих територіальним відділенням комплексних заходах при виконанні Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013, яким передбачено виконання низки завдань, спрямованих на захист економічної конкуренції у сферах реалізації лікарських засобів, підключення об'єктів будівництва, в тому числі об'єктів житлового будівництва, до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення і надання комунальних послуг зі збору, вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів, оренди земель сільськогосподарського призначення, супутніх послуг при наданні адміністративних послуг, ритуальних послуг. Також присутні обговорили проблемні та соціально важливі питання, які виникають при взаємодії органів влади і місцевого самоврядування, бізнесових структур та громади Кременецького району у сфері захисту економічної конкуренції.

У свою чергу Фецович Юрій Романович підкреслив важливість проведення таких заходів для підтримання ефективної взаємодії всіх органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері захисту економічної конкуренції в регіоні.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.