Тернопільські фінінспектори виявили порушення в Гаєвській сільській раді

14 Сер 2013 / 12:52 | Переглядів: 1818

аудит

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Тернопільській області - Кременецької міжрайонної держфінінспекції - виявили порушень, що призвели до втрат на суму більше 150 тис. гривень під час ревізії Гаївської сільської ради.

Значна частка збитків виникла в наслідок того що сільською радою не забезпечено належний контроль за додержанням земельного законодавства, охороною та використанням земель. Мова йде про те, що суб'єктами господарювання використовувалися земельні ділянки без укладання договорів оренди. Внаслідок вище вказаного порушення, сільським бюджетом недоотримано коштів на загальну суму 87 тис.гривень.

Також проведеним в ході ревізії аналізом утворення вільних залишків встановлено, що частина вільних коштів утворилась за рахунок зайво отриманої додаткової дотації з районного бюджетучим нанесено йому збитків на суму 41 тис. гривень.

Інспекторами також було встановлено неправильне проведення індексації зарплати, зайве нарахування за шкідливі умови праці тощо. Усе це включно із зайвим перерахуванням єдиного соціального внеску спричинило втрати на суму 29 тис. гривень.

За матеріалами ревізії на ряд посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, керівнику об'єкта направлено обов'язкові вимоги щодо забезпечення повного усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру району.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.