Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у відділі культури та туризму Чортківської РДА

25 Бер 2013 / 17:53 | Переглядів: 1398

Гроші

Тернопільські фінансові інспектори провели ревізію фінансово-господарської діяльностівідділу культури та туризму Чортківської районної державної адміністрації і виявили порушення, що призвели до втрат більше 70 тис. грн.

Найбільш суттєве і, на жаль, вже традиційне порушення фінансової дисципліни, яке виявляється практично на кожному об'єкті контролю, пов'язане з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати. У даному випадку воно призвело до втрат (включно з зайвими нарахуваннями до державних цільових фондів) більше 35 тис. грн. Якщо конкретніше, то інспектори зафіксували неправомірне нарахування індексації, премій та надбавок.

Також ревізією було виявлено, що відділом культури та туризму не перераховано в дохід районного бюджету більше 16 тис. гривень, зайво виплаченої та утриманої заробітної плати в попередні періоди.

Окрім цього, було виявлено що керівництво відділу культури та туризму всупереч Бюджетному кодексу України провело оплату праці бібліотечним працівникам, які надавали платні послуги на суму майже 7 тис. гривень за рахунок коштів загального фонду, а не спеціального.

Інспектори також встановили порушення, пов'язане з завищенням вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що спричинило втрати більше 13 тис. грн. внаслідок повторного включення витрат на поточний ремонт системи електропостачання приміщення краєзнавчого музею.

За матеріалами ревізії складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Чортківського району.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.