Прощаєтесь із підприємництвом? Обов’язки залишаються

02 Лис 2016 / 21:54 | Переглядів: 852

Підприємці

Відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів, підставою для зняття фізичної особи-підприємця з обліку у відповідній податковій інспекції є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи-підприємця, зокрема за судовим рішенням, а також відомості відповідної реєстраційної картки.

Дата зняття з обліку фізичної особи-підприємця відповідає даті отримання відомостей продержавну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Особою, відповідальною за погашення грошових зобов'язань чи податкового боргу фізичної особи-підприємця, є така фізична особа.

Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа - платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

Така фізична особа має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності, в установлені строки подати до відповідної податкової інспекції річну податкову декларацію за звітний рік, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Податкова інспекція може призначити та провести документальну перевірку такої фізичної особи за наявності підстав та з урахуванням строків давності, передбачених ПодатковимкодексомУкраїни.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.