Постачання тканин для виготовлення як бронежилетів, так і шоломів, звільнено від оподаткування ПДВ та ввізним митом

03 Сер 2015 / 09:45 | Переглядів: 2269

Бронежилети і шоломи для АТО

24 липня набрали чинності Закон України від 30.06.2015 N555-VIII „Про внесення зміни до підрозділу 2 розділу XX „Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту” та Закон від 30.06.2015 №556-VIII „Про внесення зміни до розділу XXI „Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту”.

Згідно із вказаними законами тимчасово, на період проведення АТО чи запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткуванням ПДВ та ввізним митом операції з ввезення на територію України та постачання на території України тканин (матеріалів) для виготовлення бронежилетів та шоломів, що класифікуються у певних товарних підкатегоріях, з якими можна ознайомитись, переглянувши дані закони у газеті „Голос України” від 23 липня 2015 року № 131.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.