Пенсії військовослужбовців не оподатковуватимуться з 1 вересня

09 Сер 2015 / 17:14 | Переглядів: 2145

податкова будівля

Опубліковано Закон "Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб" від 17.07.2015р № 653-VIII.

Так, скасовується оподаткування пенсій, призначених учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті10Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Нагадаємо, що внесеними змінами від 7 квітня 2015 року чинність даного закону поширюються і на сім'ї осіб рядового і командного складу, які загинули внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час антитерористичної операції, захисту незалежності і територіальної цілісності України та інші. У тому числі йдеться і про тих, які служили в добровольчих батальйонах.

Закон опубліковано у газеті "Голос України" 6 серпня, №141-142. Він набирає чинності з 1 вересня 2015 року.

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.