Формування позитивної життєвої позиції

23 Тра 2014 / 15:07 | Переглядів: 1747

центр зайнятості

Травневе засідання жіночого клубу ”Гармонія”, яке проходило у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості за своєю тематикою відзначалося надзвичайною актуальністю: ”Формування позитивної життєвої позиції”.

”Ми з вами живемо у досить непростий час, де є хвилини радості і смутку, хвилювань та спокою. Все це залишає відбиток на нашому внутрішньому світі та формує нашу життєву позицію, життєві пріоритети, погляди... Саме тому, важливо вміти ставити акценти на приємних подіях та емоціях. Це не лише допоможе при вирішенні будь-яких проблем, а й загалом позитивно вплине на працевлаштування кар'єру та здоров'я, побудову певних стосунків та спілкування з оточуючими - відзначила фахівець Тернопільського центру зайнятості Інна Лісовська.

Учасники засідання та запрошена гостя - практикуючий психолог Любов Медведь жваво дискутували, обговорювали поняття ”життєва позиція”, ”позитивне налаштування”, з'ясовували що впливає на формування життєвої позиції, можливості її зміни та наслідки певних ”установок”.

Зацікавила учасниць вправа ”Моє кредо”, у якій необхідно було анонімно написати вислови (прислів”я, девізи, слова з віршів...), які є життєвими гаслами. По завершенні вправи усі учасники обговорювали, про що свідчить кожне твердження, яка життєва позиція притаманна людині. Звичайно, корисним було почути думку психолога, так як Любов Медведь давала невеличкі поради, які було б варто взяти до уваги, щоб відкоректувати можливі помилкові позиції.

У ході заходу учасники виділили та сформували основні положення позитивногожиттєвного мислення та життєвої позиції. Віра в них і слідування ними дозволять людині реалізувати свій потенціал, бути здоровою і щасливою, і звичайно, успішно долати життєві перешкоди.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.