Електронну звітність подають 87 % усіх платників податків

04 Чер 2018 / 16:19 | Переглядів: 2234

податкова електронна звітність 2

У Тернопільській ОДПІ розповіли про результати роботи та особливості подання звітності електронно. Так, як повідомила Любов Воловоденко, начальник відділу електронних сервісів та звітності, у травні 2018 року прийнято 18 994 документи податкової звітності та звітності по єдиному внеску (звітності по ЄВ - 7709 документів). Більш як 87,5 % отриманої звітності прийнято засобами телекомунікаційного зв'язку, у тому числі 18,1 % з використанням Електронного кабінету платника.
Для подання звітності електронно на веб-порталі ДФС функціонує сервіс "Електронний кабінет платника". Аби почати ним користуватись потрібно зайти за посиланням cabinet.sfs.gov.ua та в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим "Введення звітності", який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.
У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податківмають можливість звернутися до ДФС за телефоном: 0-800-501-007.
У Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ можна відвідати тренінгита отримати практичну допомогу щодо електронного заповнення звітності. Телефон для довідок: 43-46-10.
За матеріалами Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.