ДФС України затвердила нові Довідники податкових пільг

11 Кві 2018 / 23:41 | Переглядів: 984

податкова відсотки

Оновлено довідники податкових пільг

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що ДФС України затвердила нові Довідники податкових пільг станом на 1 квітня 2018 року:

- №87/1 - Довідник податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;

- №87/2 - Довідник інших податкових пільг.

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, державного мита, а також початок та кінець дії пільг.

Інформацію розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників фахівці інспекції консультують, проводятьтренінги та надають практичну допомогу в заповненні Декларації про майновий стан ідоходи та подання електронної звітності з використанням електронного підпису. Телефони для довідок: 43‑46-10, 43-46-46.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.