День відкритих дверей для тернопільських школярів

31 Гру 2014 / 12:06 | Переглядів: 2299

податкова будівля

У рамках відзначення Року Міндоходів у Тернопільській об'єднаній ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області провели День відкритих дверей. Із нагоди цього свята учні 9-х та 10-х класів Тернопільської ЗОШ №5 завітали до податкової інспекції. У залі колегій з ними зустрілися заступник начальника інспекції Євген Воробець, начальник управління обслуговування платників податків Василь Карпа та начальник інформаційно-комунікаційного відділу Павло Копча.

Для школярів було проведено лекційне заняття під час якого роз'яснено важливу роль своєчасної сплати податків у казну нашої країни, ознайомлено з основними аспектами діяльності Міндоходів. Як зазначив під час розмови зі школярами Євген Васильович, Міністерство доходів і зборів України було утворене шляхом злиття двох служб - податкової та митної. „Цьому передувала вагома робота, адже фактично об'єднання відбулося у рекордно короткі строки, - зазначив заступник очільника податкової інспекції. - При цьому наші клієнти не відчули незручностей. Адже уся підготовча робота лишилась, так би мовити, за лаштунками, а самі служби працювали у звичному режимі.” Він також констатував, що робота з молоддю, підростаючим поколінням залишається одним із пріоритетних завдань відомства. „Впевнений, що роз'яснення економічних понять, необхідності наповнення скарбниці, ролі своєчасної сплати податків у житті держави сьогоднішнім школярам сприятиме вихованню свідомих, законодавчо грамотних громадян, платників податків, завтра,” - підсумував він.

Після лекційної частини школярі переглянули фільм „Міністерство доходів і зборів: об'єднання”, відвідали Музей податкової служби, Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу „Податки очима дітей” та ознайомились із роботою центру обслуговування платників. Позитивні враження переповняли юних відвідувачів, адже у такому серйозному відомстві вони побували вперше. „Якщо досі я все ще не міг визначитися зі своєю майбутньою професією, то тепер все ж схиляюся до думки пов'язати своє майбутнє із захистом економічних інтересів держави,” - поділився від побаченого та почутого один із дев'ятикласників. - Вважаю, що працівником Міндоходів бути почесно.”

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.