«Чергові «Skype» години підтвердила необхідність існування сервісу…»

10 Сер 2015 / 03:32 | Переглядів: 2287

Тернопільська податкова

Такими словами підсумувала сеанс он-лайн спілкування з платниками податків Галина Оленин, - головний державний інспектор відділу комунікацій, який відбувся вчора, 6 серпня 2015 року, у Центрі обслуговування платників Тернопільської об'єднаноїДПІ.

Нагальні питання, з якими звернулися як і бухгалтери підприємств, так і самі підприємці стосувалися особливостей заповнення та подання форми № 1ДФ та останніх змін щодо касових апаратів. Крім того, платники цікавились і порядком подання повідомлень стосовно найманих працівників.

Відповідаючи на запитання Галина Петрівна зауважила, що роз'яснювальна інформація з питань оподаткування, систематично розміщується на Тернопільських Інтернет - виданнях та сайтах органів влади, де завжди можна з ними ознайомитися.

Слід нагадати, що для вирішення актуальних проблем платників та налагодження партнерських відносин між податковою інспекцією та бізнесом, ще на початку вересня 2013року були запроваджені відео консультації платникам податків в режимі он-лайн "Skype". То ж, поспілкуватись із працівниками інспекції в "Скайпі" можна за адресою: todpi1918 ( вівторок та четвер з 10 до 12 год.).

Відділ комунікацій Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.