У Тернополі оголошується відбір навчальних закладів для професійного навчання учасників АТО

25 Вер 2015 / 09:58 | Переглядів: 2807

учасники АТО

Управління соціальної політики Тернопільської міської ради оголошує проведення відбору навчальних закладів для організації в 2015 році професійного навчання учасників антитерористичної операції. Пропозиції щодо участі у відборі приймаються до 05.10.2015 року за адресою: 46002, м. Тернопіль, вул. Лисенка, буд. 8, каб. 22, контактні телефони (0352) 25-76-29, 23-56-70.

Для участі у відборі навчальні заклади подають такі документи:

1. Копію ліцензії для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань); копією сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності - копією свідоцтва про атестацію з додатками;

2. Кошториси витрат на професійне навчання для прогнозованої кількості слухачів за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань);

3. Інформацію про наявність гуртожитку або місць для забезпечення проживання учасників АТО у гуртожитках інших навчальних закладів, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством;

4. Інформацію про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання учасників АТО, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до Управління соціальної політики Тернопільської міської ради з написом: "На відбір навчальних закладів".

Критеріями прийнятності навчальних закладів - претендентів на участь у відборі є подання всіх зазначених документів, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для здійснення повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, умов проживання у гуртожитку вимогам законодавства.

Засідання комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО та їх проживання в період навчання відбудеться06 жовтня 2015 року о 10-00 годині за адресою:м. Тернопіль, вул. Лисенка, буд.8, каб.15

Орієнтовний перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань) з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО:

№ з/п

Назва ліцензованої професії

1.

Водії автотранспортних засобів (категорій А1, А, В1, В, С1, С, D1, D, ВЕ, С1Е, СЕ, D1E, DE)

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.