У Тернополі затверджено програму енергоефективності

02 Гру 2013 / 12:58 | Переглядів: 1271

тепломережі

Фото: Іван Пшоняк

Сьогодні на черговому засіданні сесії було затверджено план дій зі сталого енергетичного розвитку Тернополя.

"Відтак, з метою сталого енергетичного розвитку міста, зменшення викидів парникових газів СО2, скорочення споживання енергоресурсів та збільшення використання альтернативних джерел енергії, відповідно до загальноєвропейської ініціативи "Угода мерів", ми вирішили затвердити План дій зі сталого енергетичного розвитку міста, - розповів Сергій Надал, міський голова Тернополя. - Йдеться про проведення у місті ряду заходів щодо скорочення на 20 відсотків енергоспоживання та зменшення викидів вуглецю у повітря на 20 відсотків до 2020 року".

Програма сфокусована на енергоефективність та енергозбереження у місті.

Кім того, виконавчий комітет Тернопільської міської ради має надавати звіт до Європейської Комісії про хід виконання Плану дій за 2 роки не пізніше, ніж 60 днів після закінчення звітного періоду.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.