У Тернополі капітально відремонтують 6 вулиць

11 Чер 2014 / 15:45 | 2 коментарі | Переглядів: 2402

ремонт доріг каток

Фото: rada.te.ua

Цього року у місті заплановано проведення капітального та поточного ремонту вулиць, дворів, міжбудинкових проїздів, реконструкцію та оновлення дитячих спортивних майданчиків та міських об'єктів. Загалом у Тернополі планують цього року капітально відремонтувати 6 вулиць.

“До титульного списку капітального ремонту входить вулиця Карпенка, де запланована заміна поверхневого шару з відведенням дощових вод, вартість робіт складає 5,1 млн. грн., - розповідає Микола Лесів, начальник управління житлово-комунального господарства. - Також вулиця Шептицького - заміна поверхневого шару - вартість робіт 4 млн. грн. вулиця Збаразька - повна заміна всіх інженерних мереж і дорожнього покриття - вартість робіт 6,3 млн. грн. До речі ці дві вулиці ми розпочинаємо робити з 16 червня і роботи маємо завершити до 1 серпня”.

Також цього року капітально відремонтують вул. Оболоня - капітальний ремонт інженерних мереж водовідведення і заміна поверхневого шару - 3,1 млн. грн. Текстильну - заміна дорожнього покриття та відведення дощових вод - вартість робіт 3 млн. грн. Вулиця Пушкіна, яка також запланована на капітальний ремонт на сьогодні уже зроблена - вартість робіт склала 800 тисяч гривень.

“Також цього року ми маємо відремонтувати вулицю Гайову - влаштування верхнього шару дорожнього одягу - вартість робіт 950 тисяч гривень, - зауважує пан Микола. - Крім того, цього року ми маємо завершити облаштування дорожнього руху на вулиці Симоненка, на перехресті вулиць Танцорова - Руська та на перехресті вулиць Мазепи - Бережанська- Львівська”.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.