Щомісяця доводиться тратити добрячу частину зарплатні на оплату рахунків за тепло та електроенергію. Із часом рахунки стають тільки більші, але тепліше так і не стає. А зі зменшенням рівня ртутного стовпчика на термометрах питання енергоефективності постає дедалі гостріше.
Багато хто починає задумуватися над тим, як можна зробити використання енергетичних ресурсів раціональнішим. Інакше кажучи — усі хочуть отримувати більше і витрачати при цьому менше. Приклад цьому багато хто із вас може побачити, виглянувши у вікно. Це — утеплення фасадів будівель. Псування вигляду будинку — це питання окреме, але все частіше звучать скарги на те, що стіни сусідніх квартир починають вкриватися вологою та грибком. Не в останню чергу це відбувається через економію на матеріалах, поганий прорахунок та недобросовісне виконання роботи. Люди прагнуть найрізноманітнішими методами утеплити своє житло, та варто зрозуміти, що правильне утеплення — це комплексна дія, яка включає покрокове вивчення питання спеціалістом в індивідуальному порядку.
З 8-го листопада розпочинається всеукраїнська інформаційна кампанія в підтримку енергоефективності та енергозбереження "Точка Тепла", метою якої є залучення широких мас населення до правильного утеплення через інформування, наведення прикладів, консультування спеціалістів тощо. Стартуватиме ініціатива о 12 годині на Театральному майдані і триватиме щовихідних впродовж місяця. Ефективну реалізацію кампанії в Тернополі забезпечують експерти з енергоефективності та фахівці з утеплення, які не представляють інтересів жодних торгівельних марок, є незалежними експертами і консультантами та у просвітницькій діяльності керуються виключно знаннями про властивості матеріалів та вимогам технологій ефективного утеплення та енергозбереження. Волонтери та ініціатори проекту зроблять усе можливе для того, аби у теплій та затишній атмосфері тернополяни отримали знання, які допоможуть комфортно пережити ще одну зиму.
Автор: Сергій Сукманюк
Інформація про організаторів:
Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), (англ. -UYCA) є неурядовою організацією соціально-екологічного спрямування, ключова галузь - зміни клімату, попередження, адаптація. Організація заснована
з метою створення платформи для взаємодії та розвитку кліматичних активістів. Основні проекти: "Бери і роби" - кампанія практичних екоінтервенцій, щорічний освітньо-практичний форум "Енергія змін" (Power Shift), мережа центрів популяризації ідей і практики сталості, "Стале життя" - практичний експеримент з низьковуглецевого способу життя та ведення домогосподарства в Україні, тренінговий тур з розвитку активістів "Генерація Е".
Національний екологічний центр України (НЕЦУ) - громадська природоохоронна організація національного рівня. Ми працюємо на захист природних територій, біорізноманіття, для попередження глобальних змін клімату та негативних наслідків енергетичного сектору. НЕЦУ був заснований 30 серпня 1991, має 24 територіальних відділення по всій Україні. Це одна з перших екологічних громадських неприбуткових організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні. НЕЦУ спонукає чиновників та політиків приймати рішення з урахуванням необхідності збереження довкілля та безпеки населення, готує свої оцінки та дослідження і пропонує альтернативні рішення.
"Екоклуб", м. Рівне
Координатори у місті Тернополі :
Смик Юрій +38(097) 780 88 30
Забава Віталій +38(063) 450 41 45
Теги → енергозбереження прес-реліз теплопостачення Тернопіль укрнет