Черговий крок до стандартів Євросоюзу зробила Тернопільська міська рада

19 Лют 2013 / 14:35 | Переглядів: 1385

Євросоюз

15 лютого 2013 року чергова сесія Тернопільської міської ради ухвалила рішення про створення Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя (ЦНАП) та затвердила Положення про його діяльність. ЦНАП створюється з метою створення зручних умов для отримання тернополянами адміністративних послуг, спрощення процедур їх отримання та поліпшення якості їх надання, а також як ефективний механізм запобігання корупції та усунення різного роду посередництва під час надання цих послуг.

Прийняттю Положення про діяльність ЦНАПу міста Тернополя передувало обговорення його проекту з представниками громадськості міста та бізнес-середовища шляхом проведення цільових фокус-груп. Зауваження та пропозиції учасників фокус-груп були враховані в кінцевому проекті документу, який і був винесений на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, що процес створення ЦНАПу у м.Тернополі розпочався з ініціативи Тернопільської міської ради та Фонду розвитку м.Тернополя ім. Володимира Лучаковського. Значна частина робіт по підготовці нормативно-правової бази діяльності ЦНАПу та його матеріально-технічного забезпечення була здійснена за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

В даний час ведуться ремонтні роботи в приміщенні першого поверху міської поліклініки по вул. Острозького, 6, де буде розміщено ЦНАП.

Наступним організаційно-правовим кроком до початку роботи ЦНАПу стане прийняття виконавчим комітетом Тернопільської міської ради Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг міста Тернополя та затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися в ньому.

Керівник проекту
"Створення Центру надання
адміністративних послуг у м. Тернополі"
Ігор Гірчак
0673545677

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.