За 8 місяців 2014 року прийнято в експлуатацію 44,8 тисяч об’єктів будівництва

21 Вер 2014 / 10:57 | Переглядів: 1470

нерухомість будинок ключі будівництво

В січні-серпні 2014 р. Державна архітектурно-будівельна інспекція та її територіальні органи зареєстрували 44,8 тис. документів декларативного та дозвільного характеру щодо прийняття об'єктів в експлуатацію.

За вказаний період при здачі в експлуатацію переважали споруди ІІ категорії складності (більше 29 тис.). Також органами держархбудконтролю зареєстровано 11,6 тис. документів щодо будівель ІІІ категорії складності. 3,6 тис. об'єктів відносилось до І категорії складності і 204 та 299 - до IV та V категорії відповідно.

Найбільше об'єктів прийнято в експлуатацію у Київській, Львівській, Донецькій та Івано-Франківській областях.

Лише по 4,8 тис. об'єктів органами держархбудконтролю надані відмови у реєстрації декларацій про готовність об'єктів до експлуатації. Тоді як за аналогічний період 2013 року цей показник складав 6,8 тис. Дана тенденція є наслідком фахового консультування, ініційованого ДАБІ України. Воно здійснюється в кожній області при Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАПах).

Прес-служба ДАБІ України
Довідки за телефоном: (044) 291-69-05

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.