З гаража в кіоск. Магія чи схема?

24 Чер 2020 / 15:50 | Переглядів: 38020

rynok11111

Під час останньої сесії Тернопільської міської ради депутати розглянули понад 150 питань, левова частка яких - земельні. Найцікавіші, як зазвичай, потраплять на розгляд народних обранців "з голосу", під час засідання. Та кілька скандальних проектів усе ж "залетіли" в порядок денний. Приміром, народні обранці та міський голова зайнялися "магією".


Ідеться про рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення за адресою вул. М.Шептицького (гр.Стасишин В.М. та інші)" Загалом за цю каденцію народні обранці та міський голова роздали поруч 18 (!!!)ділянок різної площі під будівництво гаражів на вул. Шептицького (див. скріншот із публічної кадастрової карти).


Зараз же, одним натиском кнопки "ЗА", змінили цільове призначення поки що трьох ділянок: з "гаража" - на "будівництво та обслуговування будівель торгівлі". Магія! Очевидно, що розташування землі буквально просилося під кіоск чи МАФ, однак, за законом, безкоштовно під це землю взяти не вийде - тільки через аукціон, тобто за гроші. Зате під гараж - легко. Цікаво, що ділянки підгаражі, які на сесії змінили на комерцію, спочатку отримали інші люди.


Раніше щасливими власницями двох ділянок були Галина Фурка та Марія Співак. Та, мабуть, не планували від початку ставити гаражі. Бо зараз двома ділянками, по 100 кв. м. кожна, володіє Богдан Мариняк. Очевидно, що на черзі до зміни цільового призначення й інші 15 ділянок. У списку є цікаві прізвища.


Приміром, Ольга Анатолівна Омеліна, яка у 2018 році отримала на Шептицького ділянку "під гараж". Жінказ таким прізвищем, ім'ям та по-батькові фігурує у декларації заступниці міського голови Вікторії Остапчук. Мабуть, неймовірний збіг. Також в цьому рішенні отримав землю Віктор Іванович Білас. Чоловік з такими “П.І.Б.” працює в КП "Тернопільміськсвітло" заступником директора. Та це теж, очевидно, неймовірний збіг. Хоча, мабуть, не збіг! У декларації пана Віктора, яку він подав у березні 2020 року, є ділянка площею 0,063 га, яку він набув якраз на момент ухвалення рішення сесії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.