Водіїв маршруток навчали комунікації з пасажирами

16 Бер 2012 / 16:11 | 2 коментарі | Переглядів: 2900

Ігор Мединський вчить водіїв

Навчання для водіїв маршруток провели за дорученням міського голови Сергія Надала. Графік їх проведення спільно з організаціями-перевізниками розробило управління транспорту, комунікації та зв'язку міськради.

Навчальні заходи (лекції, тренінги, семінари) стосуються проблем ефективної комунікації між водієм та пасажиром, уникнення та мирного розв'язання конфліктних ситуацій, участі водія в наданні якісних послуг громадським транспортом.

Усе це, за словами міського голови Сергія Надала, роблять з метою покращення надання послуг громадським транспортом в Тернополі.

"Люди часто скаржаться на відсутність культури у водіїв, хамське ставлення до пасажирів, куріння в маршрутках тощо. Ця практика має бути припинена. Для цього розроблено ряд заходів. Крім того, за порядком при наданні послуг громадським транспортом слідкують громадські інспектори. Їхні зауваження та пропозиції теж враховані", - зазначив Сергій Надал.

Навчальні лекції для водіїв протягом 14-15 березня проводили: начальник управління транспорту, комунікації та зв'язку міськради Ігор Мединський, начальник відділу автотехнічної інспекції обласної ДАІ Володимир Погрібний, в.о. начальника територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Тернопільській області Леонід Бруд, викладач кафедри практичної психології ТНПУ ім.. В. Гнатюка Олена Тіунова.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.