Україна і Польща почали переговори про безкоштовні польські візи

04 Кві 2012 / 14:26 | 1 коментар | Переглядів: 3214

Україна-Польща

Україна і Польща почнуть проводити внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання угоди про скасування плати за польські візи, влітку цього року.

Як розповів на брифінгу прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров, 30 березня в Києві пройшли переговори на рівні керівників консульських служб зовнішньополітичних відомств України та Польщі.

В рамках цих переговорів сторони обговорили проект угоди між урядами двох країн про скасування плати за оформлення національних віз (довгострокових віз типу D). О.Дікусаров пояснив, що проектом цієї угоди передбачається безкоштовне оформлення довгострокових віз громадян обох країн, які мають намір перебувати на території іншої країни більше трьох місяців, але не більше одного року.

"Досягнута домовленість про початок внутрішньодержавних процедур, необхідних для підписання зазначеної угоди вже влітку цього року", - повідомив О.Дікусаров.

Джерело: Інтерфакс-Україна interfax.com.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.