У Тернополі на майдані понад 15 тисяч людей

02 Гру 2013 / 14:53 | Переглядів: 3359

євромайдан в Тернополі

Сьогодні міська рада збирає інформацію по підприємствах та ВУЗах, які долучилися до загальноміського страйку і закликає усіх небайдужих прийти на майдан.

"Інформацію про тих підприємців, які підтримують страйк, ми збираємо через управління економіки - усі вони кажуть, що повністю роботу не припиняють, але частина людей їде на Київ, частина йде на майдан у Тернополі, чергова ж група працівників залигається на підприємстві. Зараз на майдані у Тернополі не менше 15 тисяч людей. Практично всі ВУЗи Тернополя приєдналися до загальноміського страйку, крім 4 училища - через позицію свого керівника - працівники та студенти не можуть приєднатися до нас".

У Тернополі перевізники готові надавати необхідну допомогу та їхати на Київ.

"Сьогодні збільшилась кількість тих людей, що їдуть на Київ, і є відповідно розуміння і підтримка з боку місцевих перевізників, - каже Сергій Надал. - У столиці є координатори, які будуть зустрічати наші автобуси і казатимуть куди їхати, де розміщатися і що робити далі".

Загальноміський мирний страйк у Тернополі триватиме доти, доки не буде відставки уряду та Президента.

"План дій на завтра має озвучити страйковий комітет, - каже міський голова. - У нас акція безстрокова - і будемо стояти доти, доки треба буде і в Києві не досягнуть відставки Президента і уряду тоді і припинемо страйк".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.