У Тернопільській міській раді запровадять передовий європейський досвід

03 Гру 2015 / 11:13 | Переглядів: 762

міська рада тернопіль

Передовий європейський досвід запровадять у Тернопільській міській раді та створять експертні ради. Очільник Тернополя Сергій Надал розповідає, що до цих експертних груп входитимуть люди, які є фахівцями у певних сферах життєдіяльності міста. Саме вони будуть залучені до прийняття важливих рішень.

Головна новація полягає в тому, що саме експертні групи будуть пропонувати профільних керівників управлінь та відділів виконавчих органів міськради. Тобто, керівника управління освіти рекомендуватимуть для участі на конкурсній основі освітяни, керівника управління охорони здоров'я - рекомендуватимуть медики і так далі.

До слова, такий же досвід залучення експертів на громадських засадах існує у ряді європейських країн, наприклад, у Польщі та Швейцарії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.