Суд зобов'язав Мороза спростувати наклеп на лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока

01 Кві 2012 / 20:44 | Переглядів: 1724

суд

Шевченківський районний суд м. Києва визнав недостовірною та такою, що порочить ділову репутацію лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока інформацію, розміщену на офіційному сайті "Gazeta.ua" (http://gazeta.ua) в статті "Тягнибок за гроші "регіоналів" не злазить з телеекранів". Суд зобов'язав голову Соціалістичної партії України Олександра Мороза визнати факт поширення ним недостовірної інформації, що порочить ділову репутацію лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Також суд зобов'язав надрукувати на офіційному сайті "Gazeta.ua" спростування із зазначенням, що вищевказана інформація не відповідає дійсності та є недостовірною. Відповідне спростування розміщено на сайті "Gazeta.ua" 15 березня 2012 року.

Нагадаємо, що 18 вересня 2011 року на офіційному сайті "Gazeta.ua" було надруковано статтю із заголовком "Тягнибок за гроші "регіоналів" не злазить з телеекранів - Мороз", у якій голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз сказав: "У той же час Олег Тягнибок за гроші "Партії регіонів" не злазить з телеекранів. Читає програму Соцпартії, написану ще у 1991 році. Й навіть цитати у лапки не бере. Йому мабуть здається, що вони взяли Бога за бороду".

Довідка: 7 вересня 2011 року Шевченківський районний суд Києва визнав недостовірною інформацію, поширену газетою "Комуніст" у статті "Хто є Ху?" від 20 березня 2009 року. В ній комуністи стверджували, нібито "Свободу" фінансують олігархи. Суд зобов'язав головну газету комуністів опублікувати спростування неправдивої інформації на першій шпальті.

Судова тяганина у справі захисту чести та гідности ВО "Свобода" тривала понад два роки. Така затримка із розглядом справи була спричинена постійними неявками відповідача Петра Симоненка на судові засідання, попри те, що суд викликав його навіть через центральний комітет Компартії, Верховну Раду, а також - публікацією у всеукраїнському виданні "Урядовий кур'єр".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" розцінює як зумисну масову кампанію поширення брутальних чуток проти українських націоналістів та мільйонів українців, які підтримують наші ідеї. "Свобода" домагатиметься в судовому порядку спростування неправдивих відомостей та притягнення до відповідальности усіх зловмисників.

Джерело: Прес-служба ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.